امداد خودرو

اطلاعیه امداد خودرو نیروخودروآسیا در سال 1396

امداد خودرو سازه های خودرو دیار با همکاری کانون جهانگردی

  مشتریان محترم ، مرکز امداد دیارخودرو با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران آمادگی ارائه خدمات امداد و حمل در تمامی ساعات شبانه روز را دارد. در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو کافیست با شماره تلفن 49713-021  در ساعات اداری و با شماره های 09629 و یا 6423-021 (مرکز امداد کانون جهانگردی) در ساعات غیراداری تماس حاصل نموده و از خدمات امداد بهره مند گردید. همچنین در مواقع اضطرار و یا نیاز به هماهنگی نیز می توانید با شماره همراه 09912701874 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 توجه : لازم به ذکر است در صورتیکه خودرو در دوره گارانتی باشد هزینه های پرداختی به امدادگر با ارائه مدارک (فاکتور رسمی کانون جهانگردی) به هریک از نمایندگیها، پس از تایید واحد گارانتی شرکت نیروخودروآسیا  قابل عودت می باشد.

آدرس وب سایت کانون جهانگردی :

www.emdadkanoon.ir

www.taci.ir

  امداد خودرو کانون جهانگردی اولین و قدیمی ترین امداد خودرو کشور(سال تاسیس 1314 شماره ثبت 4) و دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در سراسر کشور می باشد. در حال حاضر این امداد خودرو دارای بیش از 800 دستگاه خودروی امدادی(سبک و سنگین) و تحت پوشش بودن بیش از 20 شرکت امدادی در سراسر شرکت می باشد. امداد خودرو کانون جهانگردی تنها امداد خودروی دارنده ی مجوز بی سیم در 20 استان کشور می باشد.

 

 

برای جستجو می توانید، نام نمایندگی و یا نام شهر و یا چند رقم نخست شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید: